Pařížská šlehačka MASTER MARTINI - 1L

Pařížská šlehačka MASTER MARTINI - 1L

78,00 Kč

včetně DPH 15 %Jsme neplátci DPH. Doprava při objednávce nad 2.000 Kč ZDARMA.
ks
Vychlazenou pařížskou šlehačku vyšlehejte a získáte výborný kakaový krém, určený jak k plnění rolád, dortů, řezů, tak ke zdobení povrchu. Hotový rostlinný pařížský krém je pevný, s vynikající čokoládovou chutí.

Popis

Výrobek pro cukrářské použití. Použití jako hotový pařížský krém, stačí vyšlehat. Vychlazenou šlehačku vyšlehejte a získáte výborný kakaový krém, určený jak k plnění rolád, dortů, řezů, tak ke zdobení povrchu. Hotový rostlinný pařížský krém je pevný, s vynikající čokoládovou chutí.

Použití: Po vychlazení (alespoň 12 hodin při teplotě 5-10 ° C) šlehejte při střední rychlosti do požadované hustoty. Po otevření uchovávejte v chladničce po dobu max. 3 - 4dní.

Složení: voda, ztužený rostlinný tuk, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (4,2%), sladový výtažek, mléčná bílkovina, emulgátory (E481, E475, E471), stabilizátory (E463, E340, E415), sůl, aroma.

Facebook - Cukrářské potřeby Soběslav
Zavřít

 

 

 

Tyto webové stránky slouží jako katalog zboží.

Objednané zboží je možné vyzvednout pouze v kamenné prodejně Cukrářských potřeb Beruška, v Soběslavi nebo Jindřichově Hradci.

Jindřichův Hradec - otevírací doba:
předvánoční otevírací doba: říjen - prosinec
út, čt, pá - 10 - 17 hodin

běžná otevírací doba od ledna 2018:
út, čt - 10 - 17:00 hodin
(po 17 hodin možno zajet autem před prodejnu a vyzvednout si zboží)

 

NAVŠTIVTE NÁŠ NOVÝ E-SHOP
www.dekoracenadort.cz

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím