O nás

Jmenuji se Jarka a obchod Cukrovinky Beruška provozuji již více než 15 let. Pečení bylo vždy mým velkým koníčkem, který jsem potom přeměnila v povolání. Od samotného pečení byl již jen malý krůček k vybudování obchodu s potřebami pro amatérské, domácí, ale i profesionální cukrářky a cukráře. 

V kamenné prodejně a na e-shopu se specializujeme na potřeby pro cukráře a pekaře. Naše široká nabídka zahrnuje všechny cukrářské potřeby, které si můžete představit. Od různých druhů náplní, pečících hmot, přes barviva a dekorace, až po formy na dorty a pečicí náčiní. Nabízené zboží je vhodné i pro domácí pečení. Všechny potřebné pomůcky a suroviny u nás najdou jak profesionální cukráři a pekaři, tak i všichni, pro které je pečení a cukrařina koníčkem. 

Pokud navštívíte naši prodejnu v Soběslavi, najdete tady nepřeberné množství zboží pro své pečení. V obchodě se vám budu věnovat buď přímo já, se svými vlastními dlouholetými zkušenostmi s pečením, nebo zkušené kolegyně.  

Naše zboží pečlivě vybíráme od spolehlivých dodavatelů, aby byla zaručena vysoká kvalita našich produktů. Navíc si zakládáme na osobním přístupu a maximální spokojenosti našich zákazníků. Zboží expedujeme většinou do druhé pracovního dne, abyste mohli začít tvořit své dezerty okamžitě. Jsme oficiální výhradní distributor marcipánových figurek Frischmann pro oblast jižních Čech. 

Děkujeme, že jste si vybrali Cukrovinky Beruška jako partnera pro své cukrářské umění a těšíme se na spolupráci.